382LX153M050A042
382LX153M050A042 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
380-382.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 20% 50V
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 382LX153M050A042 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 50V POLAR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Capacitance: 15 mF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
382LX153M050A042 382LX153M050A042 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 380-382.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 20% 50V
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
382LX153M050A042 382LX153M050A042 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 380-382.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 20% 50V
auf Bestellung 38 Stücke:
382LX153M050A042 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 380-382.pdf Description: CAP ALUM 50V POLAR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Capacitance: 15 mF
Voltage - Rated: 50 V