Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > 382LX223M100B092VS
382LX223M100B092VS
382LX223M100B092VS Cornell Dubilier - CDE
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 100V 20% High Capacitance
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 382LX223M100B092VS Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 100V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.701" (94.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 11.76 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 13.52 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
382LX223M100B092VS 382LX223M100B092VS Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 380-382.pdf Description: CAP ALUM 22000UF 20% 100V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.701" (94.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 11.76 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 13.52 A @ 20 kHz