Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 382LX333M080B092VS
382LX333M080B092VS
382LX333M080B092VS Cornell Dubilier Knowles
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33000UF 20% 80V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.701" (94.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33000 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 13.37 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 15.38 A @ 20 kHz
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 382LX333M080B092VS Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33000UF 20% 80V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.701" (94.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33000 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 13.37 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 15.38 A @ 20 kHz.
Weitere Produktangebote 382LX333M080B092VS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
382LX333M080B092VS 382LX333M080B092VS Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 380-382.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 33000uF 80V 20%