Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 382LX822M200B092VS
382LX822M200B092VS
382LX822M200B092VS Cornell Dubilier Knowles
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 200V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.701" (94.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 8200 µF
Voltage - Rated: 200 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 382LX822M200B092VS Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 8200UF 20% 200V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.701" (94.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 8200 µF, Voltage - Rated: 200 V.