Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 382LX823M050B102VS
382LX823M050B102VS
382LX823M050B102VS Cornell Dubilier Knowles
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 82000UF 20% 50V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82000 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 13.87 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 15.95 A @ 20 kHz
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 382LX823M050B102VS Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 82000UF 20% 50V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82000 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 13.87 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 15.95 A @ 20 kHz.