Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 383LX153M080N082
383LX153M080N082
383LX153M080N082 Cornell Dubilier Knowles
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 15000UF 20% 80V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 3.228" (82.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15000 µF
Voltage - Rated: 80 V
auf Bestellung 119 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 383LX153M080N082 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 15000UF 20% 80V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 3.228" (82.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15000 µF, Voltage - Rated: 80 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
383LX153M080N082 383LX153M080N082 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 80V 20% High Capacitance