Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 383LX223M080N102
383LX223M080N102
383LX223M080N102 Cornell Dubilier Knowles
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 80V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm)
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 6.95 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7.99 A @ 20 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 383LX223M080N102 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 80V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 19mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm), Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 6.95 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7.99 A @ 20 kHz.
Weitere Produktangebote 383LX223M080N102
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
383LX223M080N102 383LX223M080N102 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 80V 20%
Produkt ist nicht verfügbar
383LX223M080N102 383LX223M080N102 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 381_383-1702519.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 80V 20%