Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 383LX272M200A062
383LX272M200A062
383LX272M200A062 Cornell Dubilier Knowles
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 2700 µF
Voltage - Rated: 200 V
auf Bestellung 843 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 383LX272M200A062 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 2700 µF, Voltage - Rated: 200 V.