Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 383LX332M200N062
383LX332M200N062
383LX332M200N062 Cornell Dubilier Knowles
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.4 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 6.2 A @ 20 kHz
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 383LX332M200N062 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.4 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 6.2 A @ 20 kHz.
Weitere Produktangebote 383LX332M200N062
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
383LX332M200N062 383LX332M200N062 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 3300uF 40X63mm