38GFZSJ15E
38GFZSJ15E Eaton - Bussmann Electrical Division
skuPage.38GFZSJ15E.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 38KV 15E DIN FUSE
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 2.992" Dia x 28.307" L (76.00mm x 719.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA
Current Rating (Amps): 15 A
Voltage Rating - AC: 38 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details 38GFZSJ15E Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 38KV 15E DIN FUSE, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 2.992" Dia x 28.307" L (76.00mm x 719.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA, Current Rating (Amps): 15 A, Voltage Rating - AC: 38 kV.
Weitere Produktangebote 38GFZSJ15E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
38GFZSJ15E 38GFZSJ15E Hersteller : Bussmann / Eaton bus-ele-ds-10638-mv-fuses-din-e-rated-5-5-38-kv-1388678.pdf Specialty Fuses 38kV 15A DIN E-Rated Med Voltage