38HNSP.25
38HNSP.25 Remington Industries
Polyurethane%20Magnet%20Wire%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: #38 HVY MAG WIRE, 155C NAT 4OZ
Packaging: Box
Wire Gauge: 38 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU)
Jacket (Insulation) Diameter: 0.005" (0.13mm)
Ratings: MW 79-C
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Length - Approximate: 4840.0' (1475.2m)
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 38HNSP.25 Remington Industries
Description: #38 HVY MAG WIRE, 155C NAT 4OZ, Packaging: Box, Wire Gauge: 38 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU), Jacket (Insulation) Diameter: 0.005" (0.13mm), Ratings: MW 79-C, Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Length - Approximate: 4840.0' (1475.2m).