Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 3KP200CA_R2_00001
3KP200CA_R2_00001
3KP200CA_R2_00001 Panjit International Inc.
3KP_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 200VWM 324VC P600
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 220V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3KP200CA_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 200VWM 324VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 220V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 3KP200CA_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3KP200CA_R2_00001 3KP200CA_R2_00001 Hersteller : Panjit 3KP_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W,Transient Voltage Suppressors,P-600,200V,BI