Produkte > BRADY CORPORATION > 3PS-1000-2-RD-S-2
3PS-1000-2-RD-S-2
3PS-1000-2-RD-S-2 Brady Corporation
Packaging: Bulk
Color: Red
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3PS-1000-2-RD-S-2 Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W, Packaging: Bulk, Color: Red, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm).