Produkte > BRADY CORPORATION > 3PS-1000-2-WT-S
3PS-1000-2-WT-S
3PS-1000-2-WT-S Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 2 IN W
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Color: White
Material: Polyolefin
Label Type: Standard, Die-Cut
Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3PS-1000-2-WT-S Brady Corporation
Description: SLEEVE, 1 IN DIA X 2 IN W, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Color: White, Material: Polyolefin, Label Type: Standard, Die-Cut, Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm).