Produkte > SIEMENS > 3RA21151KA171AK6
3RA21151KA171AK6
3RA21151KA171AK6 Siemens
6d0949da973c02bc58ab22fef4aed1fb8ac112eb.pdf
Hersteller: Siemens
Description: STARTER DOL S00 9-12.5A 120VAC S
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Current - Output: 11.5A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 690V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter
Part Status: Active
Wattage - Load: 7460 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RA21151KA171AK6 Siemens
Description: STARTER DOL S00 9-12.5A 120VAC S, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Current - Output: 11.5A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 120VAC, Voltage - Load: 690V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Part Status: Active, Wattage - Load: 7460 W.