Produkte > SIEMENS > 3RA21204CA270AK6
3RA21204CA270AK6
3RA21204CA270AK6 Siemens
99a7a672ee469903ef1f18e205274eda40f07a90.pdf
Hersteller: Siemens
Description: STARTER DOL S0 17-22A 120VAC SCR
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Current - Output: 22A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 690V
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 14910 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RA21204CA270AK6 Siemens
Description: STARTER DOL S0 17-22A 120VAC SCR, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Current - Output: 22A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 120VAC, Voltage - Load: 690V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Wattage - Load: 14910 W.
Weitere Produktangebote 3RA21204CA270AK6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RA21204CA270AK6 3RA21204CA270AK6 Hersteller : Siemens 3RA21204CA270AK6_datasheet_en-3248578.pdf Motor Drives STARTER DOL S0 17-22A 120VAC SCREW