Produkte > SIEMENS > 3RA22201HF240BB4
3RA22201HF240BB4
3RA22201HF240BB4 Siemens
567684c13b64c7de9a3f2539a296f17311933ea3.pdf
Hersteller: Siemens
Description: LOAD FDR FUSE SW. REV OPER
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 6.5A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24VDC
Voltage - Load: 690V
Part Status: Active
Wattage - Load: 3730 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RA22201HF240BB4 Siemens
Description: LOAD FDR FUSE SW. REV OPER, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 6.5A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24VDC, Voltage - Load: 690V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Reversible, Part Status: Active, Wattage - Load: 3730 W.