Produkte > SIEMENS > 3RP25052BW30
3RP25052BW30
3RP25052BW30 Siemens
3RP25052BW30_datasheet_en.pdf
Hersteller: Siemens
Time Delay & Timing Relays T-REL, MULTI-F, 2CO, 12-240VAC/DC
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RP25052BW30 Siemens
Description: RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.05 Sec ~ 100 Hrs, Mounting Type: DIN Rail, Function: Programmable (Multi-Function), Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Spring Terminal, Voltage - Supply: 12 ~ 240VAC/DC, Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot, Timing Initiate Method: Input Voltage, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RP25052BW30 3RP25052BW30 Hersteller : Siemens 2527135cbbfa6953c2ad97ac46ab88c891ad08cb.pdf Description: RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V
Function: Programmable (Multi-Function)
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Spring Terminal
Voltage - Supply: 12 ~ 240VAC/DC
Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC