Produkte > SIEMENS > 3RT12656AF36
3RT12656AF36
3RT12656AF36 Siemens
74a1052a561f1a641c8b44693c061db17e913105.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR VAC S10 265A 110-127V
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 110 ~ 127VAC/DC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 265 A
Switching Voltage: 1000VAC - Max