Produkte > SIEMENS > 3SE52120LU21
3SE52120LU21
3SE52120LU21 Siemens
8cbcc864438a8417e7cc9e5eba9ca12e73abd50f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: INTERLOCK HINGE 3PST
Packaging: Box
Voltage Rating: 120VAC, 24VDC
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Circuit: 3PST-2NC/1NO
Type: Hinge
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C