Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 3SMC170A TR13 PBFREE
3SMC170A TR13 PBFREE
3SMC170A TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
3SMC5.0A_THRU_3SMC170A_R1.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 189V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SMC170A TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 189V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 3SMC170A TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3SMC170A TR13 PBFREE 3SMC170A TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 3SMC5.0A_THRU_3SMC170A_R1.PDF ESD Suppressors / TVS Diodes 3000W 200A Uni TVS 170Vrwm 1.0mA 5.0uA