Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 3SMC26CA TR13 PBFREE
3SMC26CA TR13 PBFREE
3SMC26CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
3SMC5.0CA_THRU_3SMC170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SMC26CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 3SMC26CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3SMC26CA TR13 PBFREE 3SMC26CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 3SMC5.0CA_THRU_3SMC170CA.PDF ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W 200A Bi TVS 26Vrwm 1.0mA 5.0uA