Produkte > SIEMENS > 3SU11036AA001AA0
3SU11036AA001AA0
3SU11036AA001AA0 Siemens
423336587900bb9d47775805c649050c304cdcdd.pdf
Hersteller: Siemens
Description: INDICATOR LIGHT, LED AMBER, 110V
Packaging: Box
Voltage: 110V
Type: LED
Millicandela Rating: 900 ~ 1400mcd
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Amber
Ingress Protection: IP20, IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 22.00mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU11036AA001AA0 Siemens
Description: INDICATOR LIGHT, LED AMBER, 110V, Packaging: Box, Voltage: 110V, Type: LED, Millicandela Rating: 900 ~ 1400mcd, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Amber, Ingress Protection: IP20, IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 22.00mm Dia.