Produkte > SIEMENS > 3SU11036AA203AA0
3SU11036AA203AA0
3SU11036AA203AA0 Siemens
0f36b2d05b334fb3d1be9fec1a10f8766628ff38.pdf
Hersteller: Siemens
Description: INDICATOR LIGHT, LED RED, 110V A
Packaging: Box
Voltage: 110V
Type: LED
Millicandela Rating: 450 ~ 1120mcd
Termination Style: Spring Terminal
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 22.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU11036AA203AA0 Siemens
Description: INDICATOR LIGHT, LED RED, 110V A, Packaging: Box, Voltage: 110V, Type: LED, Millicandela Rating: 450 ~ 1120mcd, Termination Style: Spring Terminal, Lens Color: Red, Ingress Protection: IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 22.00mm Dia.