Produkte > SIEMENS > 3SU11036AA501AA0
3SU11036AA501AA0
3SU11036AA501AA0 Siemens
f9ccbe5859c351b6ced19a6ce752cee091a0931b.pdf
Hersteller: Siemens
Description: INDICATOR LIGHT, LED BLUE, 110V
Packaging: Bulk
Voltage: 110V
Type: LED
Millicandela Rating: 495mcd
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: Blue
Ingress Protection: IP66, IP67, IP69K, NEMA 4X, 13
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm)
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 29.50mm Dia
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU11036AA501AA0 Siemens
Description: INDICATOR LIGHT, LED BLUE, 110V, Packaging: Bulk, Voltage: 110V, Type: LED, Millicandela Rating: 495mcd, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: Blue, Ingress Protection: IP66, IP67, IP69K, NEMA 4X, 13, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm), Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 29.50mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3SU11036AA501AA0 3SU11036AA501AA0 Hersteller : Siemens 3SU11036AA501AA0_datasheet_en-3259211.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators INDICATOR LIGHT, LED BLUE, 110V AC