Produkte > SIEMENS > 3SU11500AB101CA0
3SU11500AB101CA0
3SU11500AB101CA0 Siemens
8a8c553dc49bb64d8bb08ba64edcbde6fea68df7.pdf
Hersteller: Siemens
Description: PUSHBUTTON, MOM, BLK, FLUSH
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 10A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NC
Type: Standard
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 500 V
Voltage Rating - DC: 500 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU11500AB101CA0 Siemens
Description: PUSHBUTTON, MOM, BLK, FLUSH, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 10A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NC, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 500 V, Voltage Rating - DC: 500 V.