Produkte > SIEMENS > 3SU1400-1AA10-3EA0
3SU1400-1AA10-3EA0
3SU1400-1AA10-3EA0 SIEMENS
Category: Panel Mount Accessories
Description: Contact block; 22mm; 3SU1.5; front fixing; spring clamps
Type of switch accessories: contact block
Application - series/manufacturer: 3SU1.5
Operating temperature: -25...70°C
Mounting: front fixing
Leads: spring clamps
Contacts configuration: NC x2
Trade name: SIRIUS ACT
Switch standard: 22mm
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU1400-1AA10-3EA0 SIEMENS
Category: Panel Mount Accessories, Description: Contact block; 22mm; 3SU1.5; front fixing; spring clamps, Type of switch accessories: contact block, Application - series/manufacturer: 3SU1.5, Operating temperature: -25...70°C, Mounting: front fixing, Leads: spring clamps, Contacts configuration: NC x2, Trade name: SIRIUS ACT, Switch standard: 22mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3SU14001AA103EA0 3SU14001AA103EA0 Hersteller : Siemens 2d62bf8509b7d7192bc207741427fac6a9f5513b.pdf Description: CONTACT BLK DPST-NC 10A 110V/24V
Packaging: Bulk
Circuit: DPST-NC
Requires: Switch Body
Termination Style: Spring Terminal
Contact Rating @ Voltage: 10A @ 110VAC/24VDC