Produkte > SIEMENS > 3SU19000HH100AA0
3SU19000HH100AA0
3SU19000HH100AA0 Siemens
3SU19000HH100AA0_datasheet_en.pdf
Hersteller: Siemens
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips METRIC CABLE GLAND M25 WITH HEX NUT
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU19000HH100AA0 Siemens
Description: METRIC CABLE GLAND M25 WITH HEX, Packaging: Box, Color: Black, Material: Plastic, Thread Size: M25, Type: Cable Gland, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Outside Cable Diameter (Max): 0.551" (14.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.354" (9.00mm).
Weitere Produktangebote 3SU19000HH100AA0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Color: Black
Material: Plastic
Thread Size: M25
Type: Cable Gland
Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Outside Cable Diameter (Max): 0.551" (14.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.354" (9.00mm)