Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 4000BL14U0100001T
4000BL14U0100001T
4000BL14U0100001T Johanson Technology Inc.
4000BL14U100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 3.1GHZ-4.8GHZ 50/100 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 3.1GHz ~ 4.8GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm