Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 4015-D-I-350
4015-D-I-350
4015-D-I-350 LEDdynamics Inc.
boostpuck-4015
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BOOST 48V 350MA
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off
Package / Case: 7-SIP Module
Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm)
Voltage - Output: 48V (Max)
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 28V
Efficiency: 95%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 17 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4015-D-I-350 LEDdynamics Inc.
Description: LED DRIVER CC BOOST 48V 350MA, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, Package / Case: 7-SIP Module, Size / Dimension: 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm), Voltage - Output: 48V (Max), Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 28V, Efficiency: 95%, Topology: Boost, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1.