405PHC850KS
405PHC850KS Knowles / Illinois Capacitor
PHC.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 405PHC850KS Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 4UF 10% 850VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 850V, Part Status: Active, Capacitance: 4 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1 mOhms, Size / Dimension: 1.299" Dia x 2.323" L (33.00mm x 59.00mm).
Weitere Produktangebote 405PHC850KS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
405PHC850KS 405PHC850KS Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PHC.pdf Description: CAP FILM 4UF 10% 850VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 850V
Part Status: Active
Capacitance: 4 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1 mOhms
Size / Dimension: 1.299" Dia x 2.323" L (33.00mm x 59.00mm)