40C22X58GI Altech Corporation
Hersteller: Altech Corporation
Description: FUSE CARTRIDGE 40A 690VAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.866" Dia x 2.283" L (22.00mm x 58.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 40A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Class: C
Voltage Rating - AC: 690 VAC
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 40C22X58GI Altech Corporation
Description: FUSE CARTRIDGE 40A 690VAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.866" Dia x 2.283" L (22.00mm x 58.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 40A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Class: C, Voltage Rating - AC: 690 VAC.
Weitere Produktangebote 40C22X58GI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
40C22X58GI 40C22X58GI Hersteller : Altech altc-s-a0005021960-1.pdf Cartridge Fuses CYL 660vac 40A 22 x 58mm