Produkte > ADVANCED ENERGY / ULTRAVOLT > 40C24-P125-I10-WS-H
40C24-P125-I10-WS-H
40C24-P125-I10-WS-H Advanced Energy / Ultravolt
en_hv_high_power_40c_60c_series_data_sheet.pdf
Hersteller: Advanced Energy / Ultravolt
DC/DC Converters - Through Hole HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +40kV DC HVout, 125W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I10 Interface 0 to +10 Monitors/Controls, HVout flying lead, Heatsink
Produktbewertung abgeben
Technische Details 40C24-P125-I10-WS-H Advanced Energy / Ultravolt