Produkte > ADVANCED ENERGY / ULTRAVOLT > 40C24-P250-I10-AQ-WS
40C24-P250-I10-AQ-WS
40C24-P250-I10-AQ-WS Advanced Energy / Ultravolt
en_hv_high_power_40c_60c_series_data_sheet-3476423.pdf
Hersteller: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +40kV DC HVout, 250W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I10 Interface 0 to +10 Monitors/Controls, Arc quenching, HVout flying lead
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 40C24-P250-I10-AQ-WS Advanced Energy / Ultravolt