40C24-P250-WS-DAR
40C24-P250-WS-DAR Advanced Energy / Ultravolt
en_hv_high_power_40c_60c_series_data_sheet.pdf
Hersteller: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +40kV DC HVout, 250W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface, HVout flying lead, Right-angle Male DA-15 type connector
Produktbewertung abgeben
Technische Details 40C24-P250-WS-DAR Advanced Energy / Ultravolt