418P25496MB3
418P25496MB3 Knowles / Illinois Capacitor
418p.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.25uF 600V 10%
auf Bestellung 280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 418P25496MB3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.25UF 10% 600VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio, Lead Spacing: 1.343" (34.10mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.035" (26.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.25 µF, Size / Dimension: 0.799" Dia x 1.598" L (20.30mm x 40.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
418P25496MB3 418P25496MB3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 418p.pdf Description: CAP FILM 0.25UF 10% 600VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio
Lead Spacing: 1.343" (34.10mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.035" (26.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.25 µF
Size / Dimension: 0.799" Dia x 1.598" L (20.30mm x 40.60mm)
auf Bestellung 530 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
418P25496MB3 418P25496MB3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 418p.pdf Film Capacitors 0.25uF 600V 10%