425M47552RA3
425M47552RA3 Cornell Dubilier Knowles
425m.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.520" (13.21mm)
Capacitance: 4.7 µF
Size / Dimension: 0.730" L x 0.250" W (18.54mm x 6.35mm)
auf Bestellung 885 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 425M47552RA3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.520" (13.21mm), Capacitance: 4.7 µF, Size / Dimension: 0.730" L x 0.250" W (18.54mm x 6.35mm).
Weitere Produktangebote 425M47552RA3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
425M47552RA3 425M47552RA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 425m.pdf Film Capacitors 4.7uF 200 Volt 5%