Produkte > BOURNS INC. > 4610X-102-181LF
4610X-102-181LF
4610X-102-181LF Bourns Inc.
4600x.pdf
Hersteller: Bourns Inc.
Description: RES ARRAY 5 RES 180 OHM 10SIP
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 180
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 300mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SIP
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 10-SIP
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 5
auf Bestellung 1990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4610X-102-181LF Bourns Inc.
Description: RES ARRAY 5 RES 180 OHM 10SIP, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 180, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 300mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SIP, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 10-SIP, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 5.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4610X-102-181LF 4610X-102-181LF Hersteller : Bourns 4600x-776645.pdf Resistor Networks & Arrays 10pins 180 OHMS Isolated