473MWS402KN
473MWS402KN Cornell Dubilier - CDE
MWS_series-748882.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.047uF 10% tol FILM
auf Bestellung 32 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 473MWS402KN Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 4KVDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 750V, Voltage Rating - DC: 4000V (4kV), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.787" Dia x 1.831" L (20.00mm x 46.50mm).
Weitere Produktangebote 473MWS402KN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
473MWS402KN 473MWS402KN Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWS_Series.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 4KVDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 750V
Voltage Rating - DC: 4000V (4kV)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.787" Dia x 1.831" L (20.00mm x 46.50mm)