Produkte > GRAYHILL INC. > 47ADP4R1M1QT
47ADP4R1M1QT Grayhill Inc.
Rocker_47A.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V