Produkte > GRAYHILL INC. > 47ASP4R7M1QT
47ASP4R7M1QT Grayhill Inc.
47a-datasheet.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V
Packaging: Bulk
Features: Epoxy Sealed Terminals
Current Rating (Amps): 5A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPDT
Switch Function: Mom-Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Paddle
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 15.24mm x 12.70mm
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 28 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 47ASP4R7M1QT Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V, Packaging: Bulk, Features: Epoxy Sealed Terminals, Current Rating (Amps): 5A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPDT, Switch Function: Mom-Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Paddle, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 15.24mm x 12.70mm, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Weitere Produktangebote 47ASP4R7M1QT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
47ASP4R7M1QT Hersteller : Grayhill Rocker_47A-335026.pdf Rocker Switches Rocker Switch, Miniature, SPDT, MOM-OFF-MOM, lug, RoHS Compliant