Produkte > GRAYHILL INC. > 48ASDP1S1M1QBT
48ASDP1S1M1QBT Grayhill Inc.
48A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH SLIDE DPDT 5A 125V