Produkte > GRAYHILL INC. > 48ASDP3S5V2QBT
48ASDP3S5V2QBT Grayhill Inc.
48A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH SLIDE DPDT 5A 125V