Produkte > GRAYHILL INC. > 48ASSP1S1M7QAT
48ASSP1S1M7QAT Grayhill Inc.
48A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V