Produkte > GRAYHILL INC. > 48ASSP1S2M6RBT
48ASSP1S2M6RBT
48ASSP1S2M6RBT Grayhill Inc.
48A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Packaging: Bulk
Features: Epoxy Sealed Terminals
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 7.24mm
Actuator Type: Standard
Contact Material: Copper Alloy
Contact Timing: Not Specified
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 20 V
Voltage Rating - DC: 20 V
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 48ASSP1S2M6RBT Grayhill Inc.
Description: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V, Packaging: Bulk, Features: Epoxy Sealed Terminals, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 0.4VA (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 7.24mm, Actuator Type: Standard, Contact Material: Copper Alloy, Contact Timing: Not Specified, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 20 V, Voltage Rating - DC: 20 V.