Produkte > GRAYHILL INC. > 48ASSP1S4M2QBT
48ASSP1S4M2QBT Grayhill Inc.
48A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V