Produkte > GRAYHILL INC. > 48ASSP2S2M6QBT
48ASSP2S2M6QBT Grayhill Inc.
48A-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V