Produkte > 4D SYSTEMS > 4D-FFC-200
4D-FFC-200 4D Systems
Hersteller: 4D Systems
FFC / FPC Jumper Cables 200 mm Long, 30-way FFC with 0.5mm pitch (Opposite way), 30 Pin Flexible Flat Cable for GEN4 and uLCD products
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4D-FFC-200 4D Systems
Weitere Produktangebote 4D-FFC-200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4D-FFC-200 Hersteller : 4D Systems Pty Ltd Description: 200 MM LONG, 30-WAY FFC WITH 0.5