Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > 4DISCOVERY-35WIFI
4DISCOVERY-35WIFI
4DISCOVERY-35WIFI 4D Systems Pty Ltd
257
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Serial
Viewing Area: 48.90mm W x 73.40mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4DISCOVERY-35WIFI 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Serial, Viewing Area: 48.90mm W x 73.40mm H, Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.