4DLCD-144
4DLCD-144 4D Systems Pty Ltd
477
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 8-Bit
Viewing Area: 25.50mm W x 26.50mm H
Dot Pixels: 128 x 128
Diagonal Screen Size: 1.44" (36.57mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4DLCD-144 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 8-Bit, Viewing Area: 25.50mm W x 26.50mm H, Dot Pixels: 128 x 128, Diagonal Screen Size: 1.44" (36.57mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 4DLCD-144
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
4DLCD-144 4DLCD-144 Hersteller : 4D Systems DF864DE96E352F2E67D9814376440BE5A0A90915BBB514BA21256F4E31402B7D.pdf Display Modules 1.4" 128x128 RGB 65K Colour TFT Disp